turkceTürkçe ingilizceEnglish
Topçular Istanbul Lazer Markalama - Lazer Yazı
Tel : (0212) 576 36 20
Lazer MArkalama - Yadek Parca Lazer Markalama Barkod-Lazer lazer_Markalama_Çelik Lazer Markalama-Celik_Parca
Anasayfa Ürün Örnekleri Markalama Metodları SSS(FAQ) İletişim


Lazer
ile yapılan markalamalar kalıcıdır silinmez ve eskimez ve kaybolmaz. Makina yedek parçalarından , bilgisyarların klavyelerine kadar onbinlerce ürün lazer ile markalanmaktadır. İleri seviye yazılım sayesinde ürün üzerine barkod markalanmasından firma logosuna kadar her türlü markalamaları yapabilmekteyiz. Sizin tasarımlarınızı , lazer cihazının anlayacağı formata çevirebileceğimiz gibi doğrudan tasarımınızın kayıtlı olduğu autocad dosyasınıda alabiliriz.

Lazer Markalama hizmeti verdiğimiz sektörler:
  • Makina Sanayi
  • Otomotiv
  • Makina Parçaları , Yedek Parçalar
  • Endüstri
  • Elektrik - Elektronik
  • Medikal
  • Kalıp ve Plastik sanayii
  • Kuyumculuk
  • Promasyon , Hediyelik Eşya ( Ahşap kutu , metal anahtarlıklar , kalemler ,...v.s)
  • Tekstil ,v.s........
Yaygın olarak lazer markalama yapılan malzeme listesi aşağıdaki gibidir. Şayet sizin ürününüz listede mevcut değilse , ürününüzün yinede markalanma şansı olabilir . Görüşmek için lütfen arayın Tel: 0212 576 36 20
Metal Plastik Ahşap Cam
Lazer MArkalama-Metal Lazer Markalama -Plastik Ahşap markalama Lazer Markalama - Cam
Çelik

ABS

Çam Kristal Cam
Paslanmaz Akrilik Meşe Geri dönüşümlü Cam
Aluminyum Delrin Ceviz Renkli Cam
Galvaniz DIP Plastik Maun  
Bakır Not: Plastik ile ilgili daha fazla detaylı teknik bilgi için Tıklayınız Abanoz , Kiraz  
Prinç   Plywood , Laminant ,.....  
Titanyum      

FASON LAZER MARKALAMA :

Lazer Markalama işlerinizi dışarıya yaptırmanız çoğu defa sizler için daha ekonomiktir. Sizi makina yatırım maliyetinden , bir eleman tahsis etmenizden ve elemanlar için alınması gereken eğitim külfetinden kurtarır. Detay Lazer gibi firmaların yaptıkları sadece Lazer Markalama olduğu için bu konuda uzmanlaşmışlardır.
Lazer Markalamada mürekkep kullanılmadığından dolayı , yapılan hizmet hem kalıcıdır ve hemde çevre dostudur.Lazer markalama, makina yedek parçalarından , türlü promasyon ürünlerine kadar binlerce çeşit ürüne uygulanabilir.Kullandığımız yazılım ile ürünlerin üzerine 2 boyutlu veya 1 boyutlu barkod markalayabiliyoruz ( 2D & Barcode ).Ürünlerin üzerine seri numarası , parça kod numaraları , stok numarası , firma adı ve logosu , tarih , saat gibi bilgiler markalanabilir. Ayrıca, ardışıl olarak artan veya azalan sırada numaralar verilebilir.